Rotis Lux importator anvelope

Contact Rotis Lux importator anvelope

Birou Vânzări Bucuresti

anvelope@rotis.ro – 0724.260.210;  021.233.1550;  021.233.1770;

Director Vânzări: Gheorghe Ionete gheorghe.ionete@rotis.ro – 0720.111.028

Key Account Manager: Alin Bratu  alin.bratu@rotis.ro – 0726.758.695

Key Account Manager: Bogdan Niculescu bogdan.niculescu@rotis.ro – 0733.000.088

Online Sales Assistant: Cătălin Ciobanu catalin.ciobanu@rotis.ro  – 0728.990.697

 

Birou vânzări Cluj

Reprezentant Zonal: Vlad Suarasan  vlad.suarasan@rotis.ro  0742.176.000

Reprezentant Zonal: Szabolcs Velican szabolcs.velican@rotis.ro 0742.190.002

Reprezentant Zonal: Cosmin Pop cosmin.pop@rotis.ro 0736.222.506

 

Birou vânzări Brăila

Area Sales Manager: adrian.bratu@echilibrum.ro – 0723.243.540

Key Account Manager:  Cristina Găzdoiu cristina.gazdoiu@rotis.ro 0720.111.042

Reprezentant Zonal: Valentin Bratu  vanzari@echilibrum.ro 0735.170.007

 

Localizare Depozite

Depozit Bucureşti 1 - Şos. Odăi nr. 319-321, sector 1

Depozit Bucureşti 2 - Şos. Odăi nr. 50, sector 1

Brăila - Str. Râmnicu Sărat nr. 88

Cluj Napoca - Bulevardul Muncii nr. 25A

 

Pentru a afla care este agentul alocat zonei dumneavoastră, vă rugăm să mergeţi cu mouse-ul pe judeţul din care sunteţi.